Restoranid

Restoranid

Restoran Humal

Hotelli 1.korrusel asuv restoran Humal ühendab toidu- ja joogikultuuri jaoks kolm olulist suunda – restorani, baari ja pubi. Kandev idee toidu- ja joogivalikus toetub vanale, kuid armastatud pubikultuurile, tuues selle Humala külalistele esile tänapäevases võtmes.

Reeglid, millest Humal ei kaugene, on värske tooraine kasutamine, selle lokaalne tarbimine ning maksimaalne väärindamine. Selline mõtteviis tagab vabaduse tunda uhkust tehtu üle.

Hommikusöök

Värske ja rikkalik hommikusöök serveeritakse buffet stiilis hotelli 1.korrusel, restoranis Humal. Tooraine valikul on eelistatud kvaliteetset kohalikku ja naturaalset toorainet. Arvestame teie erisoovidega ning pakume ka gluteenivaba-, laktoosivaba-, ja taimetoitu.

Samuti on võimalik tellida Express hommikusöök kaasavõtmiseks.

Hommikusöögi kellaajad:
E-R 7.00-10.00
L-P 7.30-11.00
Riigipühadel 07.30-11.00

Restoran Pompei

Pompeis avaneb Sulle uks maailma, kus kõik on armastusega valmistatud. Parimast kohalikust piimast valmiv mozzarella, käsitööpasta ning parimatest sidrunitest meisterdatud limoncello – see kõik on vaid osa Pompei loost.

Pompei peakokk Erik Enula on peamiselt inspiratsiooni ammutanud Itaalia köögist. Küll aga on kõikidel köögist väljuvatel toitudel juures see “miski”, mis muudab iga roa ning magustoidu omapäraseks. Kõige tähtsamaks peavad nad kvaliteetset toorainet ning häid maitseid. Nii on Pompeis kohapeal valmivad juustud alati värsked ja meisterdatud parimast Lõuna-Eesti piimast, mis jõuab Pompeisse otse farmist. Armastusega valmiv käsitööpasta, mis muutub menüüs vastavalt hooajale, on kindlasti proovimist väärt.

Restoran Kampus

Kampus ehk õigekeelsussõnaraamatu järgi “ülikoolilinnak” on sündinud ideest tuua Tartusse uudseid maitseid ning elamusi. Seda on nad algusest peale ka järginud, sest lahendused, kuidas soovitakse jõuda oma külalisteni, muutuvad ajas pidevalt. Julgetakse anda voli ja jõudu katsetustele ning olla lipulaevaks ja teerajajaks, et ikka koos emotsioone jagada!

Kampus koondab enda alla 3 kööki: Peakoka nurk, KAUSS ja Uulits. Kõikides nendes tuleb esile omanäolisus ning selge eristuvus. Peakoka nurgast leiad a’la carte stiilis menüü, kus kergem, toekam ning magus valik. Lisaks on Peakoka nurgas igapäevaselt menüüs värsked austrid.

KAUSS pakub värskeid ja alati parima kvaliteediga toorainetest valmistatud poké bowle ning Uulitsast leiad Tartu parimad käsitööburgerid, wrapid ning käsitsi valmistatud friikartulid.

Restoran Fii

Fii restoran on intelligentsete ja heade inimeste kohtumispaik. Fii pere võtab Sind vastu soojalt ning hoolitseb Sinu eest suure armastuse ja hoolega. Täpselt nii suhtuvad nad ka oma poolt pakutavasse toitu ja jooki! Tarkuse- ja teadmiste linnas Tartus võid olla kindel, et Fii on koht, kus võtta aeg iseendale ja oma lähedastele. Peakokk on menüü loomisel tähtsaimaks seadnud eristumise ja tooraine kvaliteedi.

Restoran Fii kuulub MICHELIN Guide 2023 soovitatud restoranide hulka.