Tartu

  Tartu asukoht Eestis

  Põline ülikooli-, muuseumide- ja hansalinn Tartu asub Emajõe kallastel. Tartu on Eesti suuruselt teine linn. Tartu on tuntud kui Eesti kultuurne pealinn: Tartus asub Eesti ainus klassikaline ülikool – 1632. aastal asutatud Tartu Ülikool. Linnas on ka Eesti vanim tänini tegutsev teater Vanemuine.
  Tartu pakub nii oma elanikkele, kui ka külalistele palju huuvitavat aktiivseks puhkuseks, kuid siit võib leida ka romantikat ja hetki lihtsalt mõnusaks äraolemiseks. Kui teile meelib teadus, põnevad tegevused, kasulikud oskused ja mõnus ajaviide, siis AHHAA Teaduskeskus on just see koht, kust leiate seda kõikke. Nendele, kellele meeldib midagi uut avastada, uurida ja teada saada, pakub Tartu linn suurt valikut igasuguseid muuseumeid. Ostlemise armastajatele pakub Tartu linn kaasaegseid kaubanduskeskusi.
  Omanäolised kohvikud ja baarid, tudengite nooruslik melu ja professorite akadeemilisus, palju üritusi – kontserte, festivale ja etendusi igale maitsele – see kõik kokku ongi Tartu!

  Pallas Hotell asub Tartu kesklinna südames ja on ideaalne majutuskoht neile, kes tulevad Tartusse ja soovivad linnas peatuda pikemalt.

  Broneeri hotell Tartus

  Vaata veel Tartu kohta